Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor hatası

Android telefon veya android tabletinizde google play’e bağlanmak istediğinizde böyle bir hata ile karşılaşırsanız yapmanıza gereken öncelikle cihazınızın saat ve tarihini kontrol etmektir. Eğer saat ve tarih yanlış ise saat ve tarihi düzeltin. Bu sorunun asıl nedeni ise wifi bağlantınızda ki kalitesizliktir. bunu düzeltmek için wifi bağlantınızı sonlandırıp kablosuz erişim kaynağınızı(modem, accespoint) yaklaşarak tekrar bağlantı kurun. Daha yüksek sinyal seviyesi olan bir konumdan yapacağınız denemelerde hata ile karşılaşmayacaksınız.
Eğer modeme yaklaşmanıza rağmen hala güvensiz bağlantı hatası alıyorsanız, telefon veya tabletinizin wifi anteninde sorun olabilir.
Tüm bu anlatılanları denemenize rağmen hala bağlantı kuramıyorsanız. Android yazılım sürümünüz çok eski olduğu için google play güvenlik şartlarını sağlayamıyordur, cihazınızın servisi ile yazılım güncellemesi için bağlantı kurunuz.

Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor.
Bu geçici bir sorun olabilir veya android cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse Müşteri hizmetlerini arayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya yazın