Enpara Harcama İtiraz Formu Nasıl Doldurulur?

Enpara hesabınıza bağlı kartlarınızdan sizin yapmadığınız bir harcamanın yada iadesini istediğiniz bir harcamanın geri ödemesini almak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Bu yazıyı okuduğunuza göre kredi kartınız veya banka kartınız internet dolandırıcıları tarafından kullanılmış demektir, çok geçmiş olsun diyerek şu aşamadan sonra neler yapmanız gerektiğini kendi tecrübelerimiz ışığında anlatalım.

Not:Bu bilgiler Enpara müşteri hizmetleri aranarak öğrenilmiştir, harcama itiraz formu, 2020 yılında yaşanan kredi kartının internet dolandırıcıları tarafından kullanılması nedeniyle Enpara’ya yapılan başvuru sonucunda Enpara’nın mail ile gönderdiği resmi formdur.

  • Öncelikle buraya tıklayarak Enpara harcama itiraz formunu indirin veya Enpara müşteri hizmetlerinin arayarak harcama itiraz formu talep ettiğinizi söyleyin. Gün içerisinde mail adresinize Enpara harcama itiraz formu gönderiliyor.
  • Sayfanın üst bölümünde ki visa/mastercard bölümüne harcamanın yapıldığı kart numaranızı yazın.
  • İtiraza konu olan işlem bilgileri bölümüne itiraz ettiğiniz harcamaları yazın
  • Eğer İtiraz ettiğiniz harcama sayısı üçten fazlaysa birinci sayfadaki yukarıdaki bölümü boş bırakın. İkinci ek sayfadaki aşağıdaki bölümü doldurun, bütün itiraz ettiğiniz harcamaları hesap hareketlerinizden bakarak tek tek yazın.
  • İki sayfanın da altında ki bilgilerinizi doldurun imzalayın
  • Tükenmez kalem ile el yazınızla doldurduğunuz harcama itiraz formunu tarayıcı ile tarayın veya net anlaşılır fotoğrafını çekin cozum@enpara.com mail adresine gönderin.

Bu formu gönderdikten 30 veya 45 gün sonra enpara tarafından itiraz ettiğiniz harcamalar incelenecek haklı görünmeniz halinde geri ödemeniz yapılacaktır.

Yorum yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here