Logo tiger lisans yenileme hata çözümü

Logo firmasına ait tiger yazılımını kullanırken lisans süresinin bittiğine dair uyarı alırsanız tigersys üzerinden lisans yenileme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Lisans yenileme işlemi sırasında uygulama kendisini kapatacaktır hatası alırsanız işletim sisteminiz lisans yenileme portlarını engellediği için lisans yenileyemiyorsunuz demektir.

Böyle bir durumda başka bir istemci bilgisayar üzerinden lisans yenileme işlemi yapmanız gerekir. Eğer tiger lisans yenilemesi yapacağınız işletim sistemi windows 10 olursa aynı hatayı almanız yine muhtemeldir, bu nedenle en basit yöntem windows 7 yüklü bir bilgisayar üzerinden lisans yenileme işlemi yapmanızdır. Windows 7 üzerinden lisans yenileme işlemi yaptıktan sonra işleminiz başarılı olarak tamamlanmıştır uyarısını alınca, tiger yazılımınız lisansı yenilenmiş ve sorunsuz olarak çalışacaktır.

Tiger yada logo gibi herhangi bir logo ürünün açmak sitediğnizde yukarıdaki gibi bir hata ile karşılaşırsanız aşağıdaki adımları takip edin.
Lisansınızın süresi sona ermiştir. ** gün içinde lisans yenilemesi yapmanız gerekmektedir.
Windows 7 yüklü bir bilgisayarda logosys(veya tigersys) sistem işletmenini açın
Sol üst köşeden yönetim menüsünü açın Lisans yenilemeyi seçin
Lisans yenileme işlemini şu anda yapmak istiyormusunuz? sorusunu tamam ile onaylayın
Gelen ekranda lisanslarını görünecektir. Hiç bir şeyi seçmeden tamam’ı seçin
5-10 saniye içinde logo internetten lisans yenileme işlemi tamamlanacaktır.
Tamam’a basın
Logo tiger lisans yenileme işlemi tamamlandıktan sonra ekran gelen uygulama kendini kapatacaktır. Lütfen tekrar çalıştırınız. uyarısını tamam seçeneği ile kapatın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra logo uygulamanızın lisansı güncellenmiş olarak tekrar logo uygulamanızı çalıştırabilirsiniz.

Yorum yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here