LPT Paralel kart sürücüsü MSC9865

Nokta vuruşlu yazıcıları yeni nesil bir masa üstü bilgisayara takmak istediğinizde yeni anakartlarda paralel bağlantı noktası olmadığı için sorun yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda anakartınız ile uyumlu lpt paralel bağlantı kartı satın alabilirsiniz. üç farklı bağlantı noktasına sahip LPT yazıcı kartı vardır.

  • PCI bağlantı noktasına takabileceğiniz LPT paralel yazıcı kartı
  • PCIeX yuvasına takabileceğiniz LPT paralel yazıcı kartı
  • USB bağlantısına sahip LPT paralel yazıcı bağlantı kartı

Yukarıda ki ürünlerden pci ve pcieX bağlantısına sahip olan nokta vuruşlu yazıcı ek kartlarını masa üstü bilgisayarlarda, usb bağlantısına sahip olan kablo yapısında ki Usb to LPT paralel yazıcı kablolarını notebook ve masaüsütü bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

Usb bağlantı noktasına sahip paralel yazıcı dönüştürücüsü veya bilgisayarın içine takılan pci ek kartları hangisini alırsanız alın mutlaka sürücü yüklemeniz gerekebilir. Satın aldığınız ürünün içinden sürücü cd’si mutlaka çıkacaktır. Eğer sürücü CD si yoksa veya sürücü yükleyemediyseniz paralel yazıcı bağlantı kartını satın aldığınız satıcı ile iletişime geçebilir veya aşağıda anlatıldığı gibi uyumlu sürücüyü internetten arayarak bulabilirsiniz.

LPT kartların çoğunu bilgisayarınıza taktığınızda Windows sürücüsünü görüp yükleyecektir. Eğer PCI to Paralel LPT kartınızı bilgisayarınıza taktıktan sonra aygıt yöneticisi altında sürücü yüklenmemiş olarak göründüyse yazıcı kartınızı çıkartıp kontrolcüsünün üzerinde yazan bilgileri internette aratarak sürücülerine ulaşabilirsiniz.

Moscihp msc9865 ic driver

LPT kartlarda en sık kullanılan Moschip MSC9865 driver indirmek için aşağıda ki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/11sZWOhYUqqlDuSO9E83PoU01bFLrXoSm/view?usp=drivesdk

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol