Macbook Air Bootcamp Windows Şifresi Sıfırlama

Macbook Air veya diğer Mac sürümlerini Apple işletim sistemi Macos ile kullanmayan veya Macos ile birlikte aynı anda kullanmak isteyen macbook kullanıcıları Bootcamp isimli uygulama ile Apple Macbook bilgisayarlarına Microsoft Windows işletim sistemi kurabiliyor.

Mac bilgisayarlara Bootcamp ile Windows yüklemesi yapıldığında, kullanıcı şifresinin unutması durumunda Windows için bilinen şifre sıfırlama yöntemleri maalesef işe yaramıyor. Bootcamp uygulaması Windows açılmadan yönetici desteği vermediği için ophack hiren’s gibi linux çözümleri ile unutulan macbook air windows parolası değiştirilemiyor.

Yukarıda ki videomuz da ise Bootcamp ile Windows 7, windows 8, windows 8.1 veya Windows 10 yüklü Macbook Air’nisiz açılışında ki şifre ekranını nasıl geçebilirsiniz. Windows şifrenizi nasıl değiştirebilirsiniz 5 dakikalık bir çözüm ile anlatıyoruz.

Bu anlatılanlar sadece Apple Macbook ürünleri için değil diğer bütün bilgisayarlar içinde programsız, yazılımsız olarak bilinmeyen windows şifrelerini değiştirmek için uygulayabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan, unutulan windows şifre değiştirme işlemini uygulamak için tek gereken şifresi unutulmuş bir bilgisayar, bir adet usb bellek ve Onarım seçeneğini kullanacağımız herhangi bir windows kurulum medyası.
Onarım seçeneğini kullanacağımız windows kurulum medyanız yok ise yasal ve resmi olarak aşağıdaki linkten indirip usb bellek veya cd/dvd oluşturabilirsiniz.
Windows kurulum medyası nasıl oluşturulur

Macbook’ta ki Windows şifresi nasıl değiştirilir?

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler