Ptt’den Herkese Ücretsiz Maske

Güncelleme: Aşırı yoğunluk nedeniyle açıldığı gün kapanan ve e-devlet üzerinden maske alınabileceğini duyuran epttavm sitesi bugün tekrar maske.epttavm.com sitesini aktif ederek ücretsiz maske sipariş almaya başlamıştır.

PTT den nasıl ücretsiz maske alırsınız lafı hiç uzatmadan en kısa net anlatım ile açıklıyoruz.

Bildiğiniz gibi devlet epttavm sitesinde ki form ile 20 yaş üstü 60 yaş altı olan her bireye haftalık 5 adet ücretsiz maske veriyor. Her hangi bir kargo ücretide ödemeden sadece maske.epttavm.com sitesine girip bilgilerinizi doldurun, yoğunluk olduğu için onay işaretlerini de seçtikten sonra en alttaki sipariş ver butonuna basın 15 saniye kadar bekleyin siparişinizin alındığı ile ilgili bilgi ekranı geldiğinde siparişiniz alınmış demektir.

Ailenizde ki yaş aralığı uygun diğer bireyler içinde sipariş formunda ki (Ailenizden Kişi ya da Kişilerin T.C. Kimlik Bilgilerini Eklemek için tıklayın) yazan linke tıklayarak tüm aile bireylerinizi için tek seferde ücretsiz sipariş verebilirsiniz

PTT Maske ile İlgili Sık Sorulan Sorular

  • Kimler epttavm sitesinden maske alabilir?

20 yaşından büyük 60 yaşından küçük TC kimlik numarası olan herkes alabilir.

  • PTT sitesinden kaç kere sipariş verebilirim?

Haftada bir kere 5 adet maske siparişi verebilirsiniz. Yaşı uygun olan diğer aile bireyleriniz içinde maske siparişi verebilirsiniz.

  • Ptt’den aldığım maskeler ne zaman gelir?

Çok yoğun bir sipariş olduğu için gecikmelerde yaşanabileceği göz önünde bulundurulsada tahmini olarak 3 gün içerisinde maskelerinin PTT kargo aracılığıyla teslim edilecektir. Net olarak ne zaman teslim edileceği henüz PTT tarafından açıklanmadı. Bizim siparişlerimiz geldiğinde epttavm ile ücretsiz aldığımız maskelerin net olarak kaç günde geldiği buraya yazılacaktır.

  • PTT’nin sitesi dönüyor nasıl başka nasıl sipariş verebilirim?

Şuan için başka bir sipariş yöntemi bulunmuyor. Yazımızın başında da dediğimiz gibi sipariş ver butonuna bastıktan sonra 15 saniye kadar bekleyin siparişiniz alınmıştır ekranı gelene kadar bu işlemi 10-15 saniyede bir sipariş ver butonuna basarak tekrarlayın.

  • Ptt’den telefonla sipariş verebiliyor muyuz?

Epttavm’den telefon ile sipariş veremiyorsunuz sadece maske.pttavm.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

  • PTT sitesi açılmıyor nasıl maske siparişi verebilirim?

PTT sitesinden değil, maske desteği için özel olarak açılan pttavm sitesinin alt alan adı olan maske.epttavm.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

  • Epttavm sitesinden hiç maske sipariş alındımı?

05.04.2020 pazar günü saat 19:00 da sipariş almaya başlayan epttavm saat 23:30 da sitede açıklama ile artık siparişlerim edevlet kapısı üzerinden alınacağını açıkladı. Ertesi gün ise tekrar siteyi aktif ederek sipariş almaya devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya yazın