Samsung Yazıcı Toner Uyarısı

Samsung yazıcınızda tekrar doldurulmuş muadil toner kullanıyorsanız bir süre sonra aşağıda ki gibi bir uyarı ekranı ile karşılaşabilirsiniz.
Bu ekran geldiğinde pencerenin altındaki seçeneklerden yukardaki seçeneği seçtiğinizde yazıcınız yazdırmayı durduracak yeni toner takmanızı isteyecektir. Aşağıda ki seçeneği seçtiğinizde dolum toneriniz bitene kadar silikte olsa yazdırmaya devam edecektir.

Samsung Printer Toner Bilgilendirmesi Aşağıdaki bilgileri İçerir

Bu toner kartuşunu önerilen ürün ömründen yaklaşık olarak 134% daha uzun süre kullandınız. Tavsiye edilen ürün ömrü ile ilgili daha fazla bilgi için, lütfen Ürün Bilgisi sayfasına bakın.
Bu toner kartuşunun tavsiye edilen kullanım ömründen sonra kullanılmaya devam edilmesi, yazdırma kalitesinde bozulmaya ve toner parçacıklarının dökülmesi gibi sorunlara neden olabilir.
Bu sonuçla karşılaşmamanız için, Samsung toner kartuşunuz önerilen kullanım ömrünün sonuna geldiğinde yazıcınızın otomatik olarak durmasını sağlayan ürün koruma fonksiyonu seçeneğini sunmaktadır.
Bu işlev kullanıldığında, yazdırmaya devam etmek için son kullanım süresi dolan toner kartuşunu yeni bir kartuşla değiştirmelisiniz.
Kartuşları değiştirirken, yeniden doldurulmuş veya yeniden üretilmiş orijinal olmayan bazı Samsung toner kartuşları önerilen kullanım ömrünü geçtiğinden orijinal Samsung toner kartuşu kullanmanızı öneriyoruz. Samsung dışında orijinal olmayan toner kartuşları kullanmanız donanım garantinizin geçersiz kalmasına neden olur ve Samsung bu toner kartuşlarının kullanıldığı ürünler için garanti hizmeti vermeyi reddedebilir.

Samsung toner kartuşları* dünyada bir ilk olarak** Alman ürün testi ve belgelendirme şirketi TÜV Rheinland tarafından Zararlı Maddeler ve Emisyon testlerinden geçirilerek TOXPROOF sertifikası almaya hak kazanmıştır.
※ test uygulanan ve belgelendirme yapılan modeller şunlardır: MLT-D101 (ML-2160), MLT-D205 (ML-3710), CLT-406 (C410), MLT-D203(SL-M4020), MLT-D204(SL-M4025), MLT-D309(ML-5510), MLT-D103(ML-2955), CLT-C4072(CLP-325)
** 1 Temmuz 2014 itibariyle

Ürün koruma işlevini kullanmak ister misiniz?

(Ürün koruma işlevini aktif hale getirmeyi seçerseniz, düzenli olarak bildirim almaya devam edeceksiniz. Ayrıca, cihaz bilgileri ve torner kartuşu ile ilgili bilgileri Samsung’a göndermeyi tercih edebilirsiniz (Yazıcı model adı, seri numarası, kurulum tarihi, toner kullanım seviyesi ve tedarikçi kimliği). Bu bilgiler Samsung’un daha iyi bir kullanıcı ortamı sağlamasında yardımcı olarak kullanılacaktır. Yukarıda belirtilen bilgiler dışında başka hiçbir şekilde bilgi toplanmamaktadır.)

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler