Ücretsiz Faks Gönderme

Ne kadar eski teknoloji olsa da bazen mecburen faks göndermek zorunda kalabiliriz, böyle bir durumda neredeyse kimsenin evinde faks cihazı olmadığını düşünürsek alternatif çözümler üretmek zorunda kalıyoruz.

Faks göndermek için Turkcell bip akıllı faks uygulamasını kullanabilirsiniz. Bip kullanmak için Turkcell’li olmak zorunda değilsiniz hatırlatalım. Ama bizim konumuz bu değil başlıkta da yazdığı nasıl ücretsiz beleş, parasız artık nasıl söylerseniz söyleyin güvenli bir şekilde fazla uğraşmadan şu faks işini nasıl çözebiliriz.

Öncelikle 4 sayfaya kadar hellofax . com isimli siteden ücretsiz faks gönderebilirsiniz. Peki nasıl olacak bu faks gönderme işi? Çok basit inanaın daha önce hayatında hiç faks göndermemiş olanlar bile bu kadar kolay ücretsiz faks gönderebildiklerine şaşıracaklar.

Ücretsiz faks göndermek için yapmanız gerekenler

  • Öncelikle hellofax sitesini açın ve mail adresinizi yazın. mailinize gelen üyelik onaylama linkine tıklayın.
  • Send Faks’a tıklayın add faks bölümünden gndereceğiniz dökümanı seçin
  • Enter a fax number bölümüne +9021212345 formatında faks göndereceğiniz numarayı yazın send’e basın

Hepsi bu kadar faksınız saniyeler içinde hedefine ulaşmış olacaktır. Çok basit geldi değil mi? hemen aklınızda ki soruları cevaplayalım
Kesinlikle 4sayfaya kadar hiç bir ücret ödemiyorsunuz (15.01.2020 tarihli güncelleme ücretsiz hesap ile 5 sayfa ücretsiz faks gönderimi yapmışlar.)
Faksınız da hiç bir reklam ilan vs. bir şey olmuyor sadece sol üst köşede tarih sağda faks gönderen tel no yazıyor

Ben bu hizmeti faks göndermekten çok faks cihazı testi yapmak için kullanıyorum. Mesela bir yere faks cihazı kurulumu yapıldığında kullanıcı faks geldiğini de görmek istiyor veya faks kullanan bir firmada karşıda ki müşteri size faks göndermek isteyipte gönderemediğin de (faksınız bozuk gönderiyorum gitmiyor) diye size iftira atmaya kalkarsa, hemen bu site üzerinden kendinize ücretsiz bir deneme faksı göndererek faksınız sorunsuz çalıştığını ispatlayabilirsiniz.

Yorum yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here