Google play öge bulunamadi tekrar dene tkr dene hatası

Google play açılmıyor sorunu yaşadığınızda hata olarak öğe bulunamadı Tekrar dene hatası ile karşılaşırsanız öğe bulunamadı tkr dene hatasının neden çıktığına dair bir arama yaparsınız. Bu hatanın yazılım yüklemeden, servise göndermeden yapılabilecek bir çözümü varmıdır. Google play store öğe bulunamadı tkr dene hatasının çözümü için bu yazıda yazanları uygulamanız sorunun çözümü için yeterli olacaktır.

Öğe bulunamadı tekrar dene hatası neden çıkar

Genelde versiyonu eski olan ucuz tabletlerde sık karşılaştığımız bir durumda “Öğe bulunamadı Tkr dene” hatasıdır. Bu hata ile karşılaştığınızda ne kadarda tkr dene butonuna tıklarsanız tıklayın google play açılmayacaktır. Google play store’un açılmama nedeni google play’ın çalışması için gerekli olan google play hizmetleri uygulamasının yüklü olamamasıdır. google play hizmetleri uygulamasını yüklemek için google paly store  açmanız gerekeceğinden açılmayan google playde bu işlemi yapmanız mümkün olmayacak ve google play açmak istediğinizde öğe bulunamadı tkr dene veya öğe bulunamadı tekrar dene hatası ile karşılaşacaksınız.

Öğe bulunamadı tkr dene hatası çözümü

Bu hatanın çözümü için google play hizmetleri uygulamsının en güncel versiyonunu tabletinizde yüklü web tarayıcı arama motorunda arama yaparak görünmesini sağlamanız gerekecektir. genelde 2 veya 3. sırada görünecek google play hizmetleri uygulamasının sağ alt köşesinde yükle butonunu göreceksiniz. Bu yükle butonuna bastığınızda tabletinizin ekranına uygulamayı nerede açmak istediğinize dair bir uyarı gelecektir. bu ekranda google play uygulamasını seçetiğinde android tabletinizde yüklü fakatçalışmayan google play’ın açıldığını ve google play hizmetleri uygulamsının güncellemesi olduğunugöreceksiniz. Bu güncellemeyi yüklediğinizde, google play açılacak ve daha önce karşınıza çıkan öğe bulunamadı tekrar dene hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Google play açılmıyor hatasının video anlatımı

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler