Sınırlı kullanıcıda admin yetkisi ile program çalıştırma

Runastool uygulaması ile sınırlı kullanıcı olarak kurduğunuz kullanıcıların sizi ihtiyaçları olmadan admin yetkisi ile istediğiniz uygulamaları çalıştırmasını sağlayabilirsiniz.
örnek bir kullanım verecek olursak
Admin olarak kullanmasını istemediğiniz bir kullanıcı için standart kullanıcı oluşturdunuz, fakat bir uygulamanın admin olarak çalışması gerekiyor, sizde bu yüzden standart hesap yerine admin hesabı kullandırmak zorunda kalıyorsunuz. Aşağıdaki küçük uygulama ile seçtiğiniz uygulamaların sınırlı erişime sahip kullanıcılarda yönetici yetkisi ile çalışmasını saplayabilirsiniz.

Runastool

3 YORUMLAR

  1. Nice post! This is a very nice article that I loved it. Thanks for sharing this informative post. am playing the game called pubg mobo. and I have some interesting tricks about PUBG Hileleri.

  2. I read your blog frequently, and I just thought I’d say keep up the fantastic work! It is one of the most outstanding blogs in my opinion. I also have written an article

  3. I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore, I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. Check my Blog For somethimg new.

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler