Açıköğretimli Artık Office 360 Kullanamayacak

Eskişehir Anadolu üniversitesi bugün yaptığı açıklama ile açık öğretim öğrencilerinin ücretsiz kullandıkları Microsoft Office’i artık e-posta hizmeti dışında kullanamayacaklarını, diğer bütün office 360 hizmetlerinin 1 haziran tarihinde kapatılacağını duyurdu.

Aşağıda ki açıklama ile ayrıntılı olarak ne yapılması gerektiği Eski şehir Anadolu üniversitesi tarafından öğrencilerine duyurulmuştur.

Yapılan Açıklama

Office 365 Bilgilendirme

Değerli öğrencimiz; 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi öğrenci hesaplarına ait Office 365 hizmetlerinde 30 Haziran 2024 itibari ile değişiklik gerçekleşecektir. Bu kapsamda e-Posta hizmeti dışındaki tüm hizmetler kapatılacaktır. 

30 Haziran 2024 tarihi itibari ile Office 365 hizmetlerinde yeni durumda e-Posta kotası 150 MB olacaktır. Belirtilen tarihe kadar OneDrive ve e-posta kutunuzdaki verilerin yedekleme/silme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

30 Haziran 2024 tarihine kadar Onedrive ve e-posta kutularınızın yeni güncellenmeye uygun hale getirilmemesi durumunda yaşanacak olan hizmet kesintileri, veri kaybı vb. durumlardan e-posta sahibi kullanıcı sorumludur. 

Konu ile ilgili genel bilgilendirme https://anadolu.edu.tr/e-posta/office-365 web sayfasında yayınlanmaktadır. 

NOT : https://anadolu.edu.tr/e-posta/islemler/internet-hesabi-silme web sayfasında belirtilen şartlara göre hesapların silineceğini ve verileriniz geri dönüşü mümkün olmayan şekilde kaybolacağını hatırlatırız. 

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol