Eski sürüm tabletlere netflix yükleme

Eski versiyon yüklü android tabletlere netflix yüklümek istediğiniz google playde netflix’i göremeyebilirsiniz. veya Netflix apk olarak başka sitelerden yüklemek istediğinizde (paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu) gibi hatalar alabilirsiniz. Böyle bir durumda netflix apk’sını aşağıdaki linklerden indirip yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki netflix apk dosyaları netflix’in paylaştığı güvenilir dosyalardır. Netflix tarafından eski sürüm android cihazlarda kullanılması için yayınlanmış fakat linklere netflix üzerinden ulaşmak epey bir zahmetli.

Android 4.0 için Netflix 3.1 indir (link1)
Android 4.1 için Netflix 3.1 indir (link1)
Android 4.2 için Netflix 3.1 indir (link1)
Android 4.3 için Netflix 3.1 indir (link1)
Android 4.4 ve üzeri için Netflix 4.16.4 indir (link1link2)

Samsung galaxy 10″ tablet için netflix indir

Android

Netflix’i Android 4.4 ve üzeri sürümlere google play üzerinden yükleyebilirsiniz.
Netflix’i Android 4.3 ve altında versiyon yüklü bir tablete yüklemek ise yukarıdaki linkleri kullanmanız gerekiyor.
Yani eski bir tabletiniz veya telefonunuz varsa ve bu eski telefonunuz veya tabletinize netflix yüklemek ve netflix’i izleme istiyorsanız, yukarıdaki linkdeki tabletinizin android sürümüne uygun yazılımı tabletinize indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor.
Eğer ki eski versiyon cihazınıza yukarıda ki linkler haricinde “ille de google play üzerinden netflix yüklemek istiyorum” diyorsanız onunda bir yöntemi var.
Tabletinizi fabrika ayarlarına geri yükleyin.
gmail hesabınızı tabletinize tanıttıktan sonra tabletiniz hiç bir güncelleme yüklemeden hızlıca goole play’i açın netflix araması yapın. Netflix uygulamasını yükleyin.
Google hesabınızı girdikten sonra netflix’i hemen yüklemezseniz çok kısa bir süre içinde sistem güncellemeleri nedeniyle tablet sürümünüz Android 4.4 altında ise netflix uygulaması aramalarda görülmeyecektir. Böyle bir durumda yukarıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Netflix’i tabletinizde ki chrome veya diğer tarayıcılar ile açmazsınız. Tabletinizden netflix’i kullanmak istiyorsanız Android 4.4 ve üzeri için google playden, Android 4.3 ve daha eski sürümler için yukarıdaki linkten netflix eski versiyonunu yüklemeniz gerekmektedir.


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya yazın