Google play silindi nasıl yüklenir

Google play silindi nasil yuklerim

Tabletlerin ekranındaki google play simgesi silindiğinde, google play uygulaması silinen tablete uygulama yüklemek bir çoğumuz için zorlaşıyor. tableti fabrika ayarlarına da çevirmemize rağmen hala google play uygulaması ana ekrana gelmediyse yapmanız gereken tablete ait rom(yazılım) dosyasını bulmak ve tablete bin bir zahmet ile uğraşarak yazılım yüklemek. Oysa ki bunun daha kolay bir yöntemi var web tarayıcınızı açın ve google play araması yapın.
google play araması yaptığınızda siteyi ilk açarken tabletin ana ekranına iki seçenek gelecek google play uygulamasını tarayıcınız ile mi kullanmak istiyorsunuz yoksa google play uygulaması ile mi kullanmak istiyorsunuz.

Bu aşamada yapmamız gereken google play uygulamasını seçmek ve her seferinde google play uygulamasını kullan bölümüne işaret koymak. Böylece tarayıcınızdan googleplay adresini her açtığınızda otomatik olarak tabletinize yüklü google play uygulaması açılacaktır.
İşlemi daha kolay yapmak için google play web sitesi adresini tabletinizin tarayıcısının favorilerine ekleyerek, eklediğiniz favori simgesini tabletinizin ana ekranına kısayol olarak gönderebilir ve böylece sadece bir tık ile tabletinizden silinen google play uygulamasını kolayca çalıştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya yazın