Logo Go3 OLMAPI32.dll hatası

Logo go3 veya Logo muhasebe programının tiger, gold gibi diğer sürümlerinin yüklü olduğu sunucu bilgisayardan logo go3 yada diğer logo ürünlerini açmak istediğinizde olmapi32.dll hatası alıyorsanız yapmanız gerekenler aşağıda anlatılmıştır.

LSYSENG.exe – Sistem Hatası
Program, OLMAPI32.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Logo uygulamasını açmak istediğinizde yukarıdaki hatayı alıyorsanız bunun sebebi logo yazılımının yüklü olduğu server’da microsoft outlook yüklü olması ve logo üzerinden outlook ayarlarının yapılmamasıdır.

Bu hatanın her seferinde ekrana gelmemesi için logo go3 ün yüklü olduğu dizine giderek Redemption.dll ve Redemption64.dll dosyalarının adını değiştirmeniz yeterli olacaktır. bu dosyaların adını değiştirdikten sonra go3 açmak istediğinizde olmapi32.dll bulunamadı hatası bir daha ekranınıza gelmeyecektir.

2 YORUMLAR

  1. aynı şekilde olmapi32.dll hatasını outlook açarken yaşıyorum you tube da ve internet üzerinden gördüğüm her şeyi denedim ama düzelmedi yardımcı olabilirmisin

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler