True Key nasıl silinir

Windows yüklediniz sürücüler, acrobot reader derken anti virüs programı olarak İntel’in satın aldığı ücretsiz anti virüs yazılımı olan McAfee’yi de “oh ne güzel beleş sağlam anti virüs” diyerek yüklediniz.

Yüklemeler bittiğinde birde baktınız ki ana ekranınızda (true key) isimli bir logo var. “tru key ne işe yarıyor” sorusunu kendinize sordunuz “Nedir bu bir true key bir açıp bakayım” derken şifrelerinizi yönettiğini, kameranız yardımıyla yüzünüzü tanıyarak kolayca bilgisayarınız açtığınızı gördünüz. “bi deneyelim kalsın” dediniz. Yüklemeleriniz bitti, bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda windows oturum açma ekranında kullanıcı isminizin yanında true key diye bir kullanıcı oluştuğunu gördüğünüzde kıllanmaya başlayıp “ulan her şeyimizi emanet ettik bu tru key denen uygulamaya sakat oldu kaldıralım şunu” dediniz.

Program ekle kaldır ekranında kaldırmak istediğiniz de “bir hata oluştu kapatıp tekrar deneyin” hatasını alırsınız çünkü bir kere bulaştınızımı tru key denen uygulamaya öyle kolay kurtulmak yok. Program ekle kaldır ile tru key kaldıramazsınız, güvenli modda bilgisayarınızı açıp tru key silemezsiniz boşuna zamanınız harcamayın.

İşte size true key silmeniz için çözüm. Aşağıdaki uygulama ile bilgisayarınızdan tru key programını kaldırabilirsiniz.

McAfee Consumer Product Removal

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler