Motorlu Asansörlü Projeksiyon Askı Aparatı Seviye Ayarı

Yüksek tavanlı salonlarda projeksiyon cihazınızı asmak için standart askı aparatlarından daha büyük projeksiyon askı aparatlarına ihtiyacınız olacaktır. Buy ürünler genelde motorlu veya asansörlü projeksiyon asma apoaratı olarak isimlendirilir. Bu ürünlerden biri olan COD-MPL10 ürününü alt ve üst seviyeden nasıl ayarlanacağı ile ilgili aşağıda ki kılavuza başvurabilirsiniz.

COD-MPL10 Alt üst seviye ayarı nasıl yapılır:

Dört kere kumandanın arkasında ki butona bas, ardından kumandadan 1 kere aşağı indirmeye bas, lift 1cm yukarı aşağı yapacak alt alt programlamayı açacak.
Dört kere kumandanın arkasında ki butona bas, kumandadan 1 kere yukarı butonun bas, lift 1cm yukarı aşağı yapacak üst limit programlama açılacak.
Aşağıdan istediğin seviyeye getir, iki kere kumandanın arkasında ki butona bas ve kumandadan aşağı indirmeye bir kere bas, lift 1cm yukarı aşağı yapacak alt seviye set edilmiş olacaktır.
Yukarıdan istediğin seviyeye getir, iki kere kumandanın arkasında ki butona bas ve bir kere yukarı butona bas ,lift 1cm aşağı yukarı yapacak üst limit set edilmiş olacak.
Bu işlemi uyguladıktan sonra 1,5 mtreye kadar açılan projeksiyon askı aparatınız istediğiniz seviyede duracaktır.

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler