Senkronize motorlu perde limit ayarı

Senkronize motorlu projeksiyon perdelerinin perde limit ayarı karşıdan bakınca sağ taraftaki kablonun olduğu bölümdeki iki adet ayar vida deliği ile yapılır.

Eğer senkronize motorlu projeksiyon perdeniz tamamını sarmıyorsa üst seviye ayarını yapmak için bir kerevyukarı sarma buyonuna bastıktan sonra üst bölümdeki ayar deliğine yıldız tornavida takarak saat yönünün tersi yönde tornavidayı çevirmeni gerekmektedir. Tornavidayı her çevirdiğinizde projeksiyon perdeniz 2 cm kadar daha yukarı yönde saracaktır.

Senkronize motorlu projeksiyon perdenizi yukarı sarma tuşuna bastığınızda perdenin tamamını sarmasına rağmen hala kasa ićine saaya zorlayarak devam ediyor yani projeksiyon perdenizin tamamını sarmasına rağmen durmuyorsa perdenin sol bölümdeki ayar deliklerinden üste olanına yıldız tornavida takarak saat yönünde çevirmeniz gerekmektedir. Her çevirdiğiniz turda perdenizin kapanma seviyesini 2 cm kadar limitlemiş olacaksınız

Senkronize motorlu projeksiyon perdenizin aşagı indirme tuşuna bastığınızda perdenin tamamını aşağı indirmiyorsa bir kere aşağı indirme tuşuna bastıktan sonra sağ bölümdeki ayar deliklerinden alt bölümde olanı yıldız tornavida ile saat yönünde her çevirdiğinizde perdeniz 2 cm kadar aşağı inecektir.

Senkronize motorlu projeksiyon perdenizi aşağı indirirken perdenizin tamamının açılmasına rağmen hala aşağı yönde dönerek siyah çerçevenin dışına çıkıp ters yönde sarmaya başlayak yukarı çekmeye devam ediyorsa sağ bölümdeki ayar deliklerinden alt ayar deliğine yıldız tornavida takarak sol yöne doğru çevirip perdenin aşağı yönde inmesini limitlemeniz getekmektedir. Her çevirdiğiniz tur 2 cm kadar perdenin açılmasını limitleyecektir.

Kısaca özetleyecek olursak

Yukarı sararken üst limit için üst delik saat yönü limitler, tersı yukarı sarar.
Aşagı indirirken alt seviye için alt ayar deliği saat yönü perdeyi indirir, saat yönü tersi limitler

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler