Tweetlerinizi Sitenizde Yayınlama Ücretli Oldu

Eğer 2023 öncesinde web sitenizde publish.twitter.com adresinden oluşturduğunuz feed şeklindeki tweetlerinizi yayınlayabiliyordunuz, ancak artık aynı kodu kullanarak tweetlerinizi web sitenize çekmek istediğinizde aşağıdaki hatayı alıyorsanız, bunun Elon Musk’ın x’ile kar etme politikası

Alınan Hata İletisi:
“Nothing to see here – yet” X görüntülenecek bir şey yok.

2023 yılında Twitter (yeni adıyla X), yaptığı güncellemeyle tweetlerinizi herkese açık olarak yayınlamayı standart kullanıcılar için kısıtladı. Bu, artık web sitenizde tweetlerinizi feed olarak listelemek istiyorsanız, X’in ücretli paketlerinden birini satın almanız gerektiği anlamına geliyor. En düşük paket olan Basic paketi bile alsanız, ekstra hiçbir eklenti satın almadan tweetlerinizi web sitenizde eskisi gibi yayınlayabilirsiniz.

Bu kısıtlamanın, tek bir tweeti değil, tüm tweetlerinizi alt alta liste olarak sıralayan hesap paylaşımı için olduğunu belirtmek önemlidir.

Örneğin, aşağıdaki gibi bir paylaşımı yine ücretsiz x hesabı ile yine yapabilirsiniz :

Özetle, Artık düdüğü çalmanız için parayı vermeniz gerekiyor, yani tweetlerinizi web sitenizde yayınlamak istiyorsanız, Twitter’ın ücretli paketlerinden birini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu değişiklik, sitenizin içerik zenginliğini korumak adına dikkate almanız gereken önemli bir güncellemedir.

Yorum yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

33BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
149TakipçilerTakip Et
6,220AboneAbone Ol
38 Takipçiler
Takip Et

Benzer içerikler